K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


GSM alarm do automobilu FLAJZAR - EMA autoalarm

Cena: 1 999 Kč

Revoluční GSM autoalarm pro každého motoristu. Miniaturní rozměry a integrovaný akumulátor. Stačí zasunout do napájecího konektoru ve vašem voze. Hlídá vniknutí, odtah, manipulaci, náraz či změnu polohy vozu. Po narušení odesílá SMS nebo volá až na šest telefonních čísel. Jednoduše přenosný z vozu do vozu.

EMA je miniaturní elektronický alarm, sdružující v jednom těle kompletní GSM část, senzory, záložní Li-Ion akumulátor a napájecí část 12V včetně standardizovaného konektoru. Pro zprovoznění stačí vložit SIM kartu a celé zařízení zasunout do napájecího konektoru (konektor zapalovače) vašeho vozu. Nyní jen prozvoníte. Zařízení si automaticky uloží vaše číslo se kterým pak komunikuje. Pro další, podrobnější nastavení nebo změny můžete použít jednoduché SMS příkazy nebo připojit pomocí USB konektoru vaše PC. EMA s vámi komunikuje jednoduše, intuitivně. Snadno přidáte další telefonní čísla vašich členů rodiny nebo zaměstnanců, změníte texty SMS, název zařízení, pokud bude třeba, nastavíte senzory.

EMA je trvale zasunutá v napájecím konektoru, jakmile vůz opouštíte, jen krátce prozvoníte z vašeho mobilu. EMA se zaktivuje a její senzory naklonění, otřesů, polohy a detektoru poklesu napětí v síti, popřípadě externě připojené senzory, hlídají váš vůz. Při některé z událostí, jako je narušení prostoru vozu (pohyb), naklonění (odtah), startování (detekce poklesu napětí v palubní síti) nebo neoprávněného pohybu vozidla (GSM lokátor) – kterákoliv událost spustí okamžité volání na přednastavená mobilní čísla, popřípadě pošle SMS. Vy pak máte možnost na dálku prostor odposlouchávat a případně sledovat přibližnou trasu vozidla.

Vlastnosti

unikátní miniaturní GSM zabezpečovací zařízení
vše v jednom těle
není nutná drahá montáž, umístění zabere pár vteřin
určená pro libovolný typ automobilu
snadná přenositelnost z vozu do vozu
integrovány senzory, možnost připojení dalších externích čidel
hlásí narušení až na 6 mobilních telefonů
snadné ovládání pomocí vašeho mobilu
sledování polohy (GSM cell tracking)
vnitřní záložní Li-Ion akumulátor
Tato verze je testována v ČR. Splňuje normy ČR.----------- autoalarm je cca rok stary funguje bezchybne ,duvod prodeje je nevyuzitelnost ,zaslu jak dobirkou tak je mozno i osobni predani ,sleva neni mozna .

Naposledy upraveno

Telefon:776422111
Lokalita: Chotěbuz (735 61), okres Karviná

Fotografie:

Další podobné inzeráty: GSM alarm do automobilu FLAJZAR - EMA autoalarm

RYCHLÉ PRUHY ŠKODA

RYCHLÉ PRUHY ŠKODA

PRODÁM RYCHLÉ PRUHY ŠKODA, nepoužité nálepky 25 let - retro. Cena dohodou. t...

Zahrádka

Zahrádka

Prodám zahrádku na Seat a pod. vozy

Cena: 300,-

poklice hyundai i20

poklice hyundai i20

Prodám poklice original 4ks. na Hyundai i20. 14". jako nové! ! !

Cena: 500,-

TOPlist