K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Xenon. výbojka OSRAM Xenarc COOL BLUE INTENSE 66240CBI D2S

Cena: 999 Kč

OSRAM XENARC D2S COOL BLUE INTENSE 66240CBI-HCB 35W
Technické údaje:
Příkon: 35W
Teplota barvy: 5500K
Patice: P32d-2
OSRAM XENARC® COOL BLUE INTENSE®
Poslední generace produktové řady Xenarc společnosti OSRAM má – v porovnání s konvečními xenonovými výbojkami – speciální přednosti.
Xenonové výbojky OSRAM Xenarc Cool Blue Intense poskytují intenzivní osvětlení a „cool“ design, protože produkují namodrale-bílé světlo, které poskytuje vysoce kontrastní osvětlení vozovky a také lepší viditelnost vozu během jízdy v noci.
Světlo těchto výbojek není filtrováno barevným potahem skleněné baňky, zabarvení je dosaženo díky nové výrobní technologii. Tato technologie přináší také vyšší efektivnost a světelný tok.
Tyto nové xenonové výbojky produkují namodrale-bílé světlo díky speciálnímu systému plnění. Nově vyvinutá technologie jednoznačně odlišuje xenonové výbojky Xenarc Cool Blue Intense od jejích předchůdců. S teplotou chromatičnosti světla až 5000 kelvinů, světelnému toku až 3400 lumenů a měrnému světelnému výkonu 89 lumenů na watt se vyznačují vysokou účinností a ve srovnání s běžnými xenonovými výbojkami – s barevným potahem skleněné baňky – poskytují až o 20 % více světla na vozovce.
Cena za 1Ks
Pokud nezvedám telefon, zanechte prosím SMS nebo email, ozvu se.
Děkuji za pochopení.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:776755360
Lokalita: Poličná (757 01), okres Vsetín

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Xenon. výbojka OSRAM Xenarc COOL BLUE INTENSE 66240CBI D2S

BI XENONY MÍSTO H4

BI XENONY MÍSTO H4

Prodám fungl nové bi- xenonové výbojky s příslušenstvím - kit spínací relé, 2x...

Cena: 600,-

TOPlist